مهمترین خبرها
خانه / گزارش خبری / ساپورت پوشان

ساپورت پوشان

وقتی حجاب جای خود را به ساپورت بدن نما می دهد

 

سایت خبرده _ به گزارش دانش روز، نوع پوشش درخانم ها بسیار مهم است و نشانه شخصیت یک خانم است ، اما متأسفانه امروزه بیشتر آنها تصور می کنند حتما باید طبق مدل های عجیب و غریب و تبلیغاتی در مجلات و تلویزیون و ماهواره لباس بپوشند و در انظار عمومی ظاهر شوند.
در حال حاضر حجاب و پوشش اسلامی به فراموشی سپرده شده است و هرکسی هر طور و به هر نحوی که دوست دارد و دلش می خواهد  در ملا عام ظاهر می شود و جالب تر اینکه این نوع پوشش در جامعه عادی و معمول شده است گویی کسی نای اعتراض ندارد.  این افراد پوشش را مقوله ای شخصی می دانند در حالی که  پوشش زمانی جنبه خصوصی پیدا می کند که در حریم شخصی باشد نه در سطح جامعه که از محوریت خصوصی خارج می شود .
این روزها حجاب و پوشش معقول جای خود را به ساپورت های تنگ و بدن نما و زننده داده است  که این نوع پوشش متأسفانه در سطح شهرستان فردیس بیشتر نمود دارد در ابتدا مواردی از جوراب و ساپورت های بلند و مشکی و ضخیم با مانتوی بلند دیده می شد وقتی حساسیتی از جانب مسئولین برای آن مشاهده نشد به همین بسنده نکرده و به سراغ مانتوهای کوتاه به همراه ساپورت های رنگی و طرح دار و بدن نما  رفتند . لذا رعایت نکردن پوشش اسلامی توسط زنان شهر نه تنها باعث از بین رفتن حساسیت مردان نمی شود بلکه موجب طغیان غریزه جنسی آنان نیز می گردد  که این خود آسیب جدی و خطرناکی در جامعه می باشد.
و وقتی مانکن های پشت ویترین  شهرها از جمله  مغازه های فردیس را نظاره گر باشید خواهید دید که انواع مدهای روز اروپا را به مردم عرضه می کند که همین مانکن ها بد پوششی و عادی شدن بی حجابی را در جامعه ترویج می دهد که جای تأسف و نگرانی است.
امیدواریم مسئولین محترم امر فرهنگی شهرستان فردیس توجه جدی به این قضیه داشته باشند و با هنجار شکنان جامعه که قصد دارند فرهنگ منحط غرب را به جوانان ما القاء کنند برخورد جدی داشته باشند.

 ف.فردی کارشناس ارشد مسائل فرهنگی

یک نظر

  1. ینی حالم داره ازاین اتفاق بهم میخوره. چیزی ک فقط توی مجالس مد بود شد یکی از لباسای توی جامعه و همه پوش.اصلا نمیدونن چیه؟ چرا اومده درست هس یا نه ؟فقط میپوشنم فقط میخان دورازجون مثله میمون تقلید کنن از هم دیگه. حالا ازهمین خانوما برین ی سوال علمی بپرسی هیچی بارش نیس.اخه چرا ارزشتو برید زیر سوال ؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.

 

خبرنامه ایمیلی سایت

نام _ ایمیل
کد نمایش آب و هوا

کد نمایش آب و هوا